دکتر اسماعیل دلفراز مدیرعامل شرکت بیمه ملت خبر داد/امکان باز پرداخت حق بیمه در یازده قسط فراهم شد
1399/04/24
دکتر اسماعیل دلفراز مدیرعامل شرکت بیمه ملت خبر داد/امکان باز پرداخت حق بیمه در یازده قسط فراهم شد

براساس تفاهم‌نامه منعقد شده میان بیمه ملت و صندوق بازنشستگی کشوری، تمامی بازنشستگانی که بیشتر از ۶۰۰ هزار تومان خالص دریافتی دارند، می‌توانند از خدمات ویژه بیمه ای این طرح جدید بهره مند شوند.


 

به گفته دکتر اسماعیل دلفراز مدیرعامل شرکت بیمه ملت، مطابق این تفاهم نامه که از۱۱ خرداد ماه منعقد شده و به مدت دو سال اعتبار دارد، بازنشستگان کشوری می‌توانند علاوه بر تخفیف‌های رایج شرکت‌های بیمه‌ای، بیمه ثالث خودرو را با ۲.۵ درصد تخفیف بیمه شخص ثالث؛ بیمه‌ بدنه خودرو را با ۳۰درصد تخفیف بیمه بدنه؛ بیمه‌ آتش‌سوزی منازل مسکونی را با ۲۵ درصد تخفیف بیمه آتش سوزی و بیمه‌نامه عمر و حادثه انفرادی را با شرایط ویژه به همراه پوشش بیمه کرونا از بیمه ملت خریداری نمایند.

از دیگر جزییات مهم این طرح امکان اختصاص بیمه به نزدیکان افراد مشمول طرح است. این طرح علاوه بر خود بازنشسته شامل خانواده و دیگر نزدیکان او نیز می شود.

بازنشستگان صندوق بازنشستگی می‌توانند با در دست داشتن کد ملی و کد دفتری بازنشستگی خود به یکی از دفاتر بیمه ملت مراجعه کنند و از مزایای این طرح بهره مند گردند.

در طرح بیمه بازنشستگان بیمه ملت قرار است حق بیمه‌ دریافتی هرکدام از بیمه‌ها در اقساط یازده ماهه بازپرداخت ‌شود و هیچ‌کدام از بیمه‌شوندگان نیازی به ارایه ضمانت ندارند و تنها اعتبار کد دفتری بازنشستگی فرد بازنشسته کافی می باشد.

واجدین شرایط این طرح برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 0218533 متعلق به شرکت بیمه ملت تماس گرفته و یا به سایت بیمه ملت مراجعه نمایند
نظرات ارسالی
 
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
متن پیام:
کد امنیتی:
mihanm.gifbanklogo.jpg
کلیه حقوق این سایت متعلق به استارتاپ بیمه اول می باشد
     تلفن:   02122087584

قوانین و مقررات
Copyright (©) 2010 - www.mihanbimeh.com