اولین گام بیمه‌گری هوشمند توسط بیمه دانا با راه‌اندازی اپلیكیشن داناپ


مدیرعامل بیمه دانا ضمن تأکید بر ضرورت هوشمندسازی فعالیت‌های بیمه‌ای، از برداشتن اولین گام بیمه‌گری هوشمند طی آینده‌ نزدیک در این شرکت، از طریق راه‌اندازی اپلیکیشن داناپ خبر داد.


دکتر رضا جعفری در نشست هم‌اندیشی با کارکنان و نمایندگان بیمه دانا در استان همدان، ضمن عرض تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی(ع) با ارائه رویکردی تحلیلی و کارشناسانه به مرور وضعیت عملکرد گذشته و بررسی شرایط کنونی شرکت بیمه دانا پرداخت و اظهار داشت: مدیر موفق در عصر جدید، مدیری است که اختیارات خود را به دیگران تفویض و موضوع تقسیم کار را به بهترین نحو ممکن پیاده‌سازی و اجرا کند.

مدیرعامل بیمه دانا در این نشست، ضمن تأکید بر ضرورت هوشمندسازی فعالیت‌های بیمه‌ای، از برداشتن اولین گام بیمه‌گری هوشمند از طریق راه‌اندازی اپلیکیشن داناپ در این شرکت طی آینده‌ نزدیک خبر داد و از مدل بیمه‌گری هوشمند به عنوان جدیدترین و مدرن‌ترین چارچوب مرسوم در دنیای امروز یاد کرد و افزود: تا پایان سال ۱۴۰۲ همه فعالیت‌های بیمه‌ای به ویژه پرداخت خسارت‌‌ها در کسری از ثانیه و به صورت هوشمند انجام خواهد شد.


ایشان در سخنان خود بر لزوم به کارگیری و جذب نیروهای جوان، متخصص و توانمند تأکید کرد و گفت: در  بحث سیاست‌های مرتبط با سرمایه انسانی نیز، برنامه‌هایی در دستور کار شرکت قرار دارد.


 دکتر جعفری در این نشست با اشاره به بحث تقویت سرمایه‌گذاری‌ها به عنوان یکی از مهمترین راهبردهای پنج‌گانه، عنوان کرد: میزان سرمایه‌گذاری‌های شرکت تا پایان سال از مرز پنج هزار میلیارد تومان خواهد گذشت.


مدیرعامل بیمه دانا با اشاره به قرارداد بیمه دانا با وزارت آموزش و پرورش و در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، معلمان و فرهنگیان را مهندسان سرمایه انسانی دانست و ضمن تأکید بر لزوم احترام به این قشر، بیان کرد: در دنیا بیشترین احترام و ارزش متعلق به جامعه معلمان و فرهنگیان است، بنابراین خدمت‌رسانی به آنان برای شرکت بیمه دانا هم فرصت و هم موفقیتی ارزشمند به شمار می‌رود.


وی در ادامه با اشاره به قرارداد بیمه دانا و اتحادیه کامیونداران نیز عنوان کرد: بیش از یک میلیون و ۱۵۰ هزار نفر از کامیونداران کشور تحت پوشش خدمات بیمه درمان تکمیلی و عمر و حوادث گروهی این شرکت قرار گرفته‌اند.


پوشش بیمه‌ای خاص سرمد برای همه اعضای خانواده


طرح بیمه حوادث خانواده بیمه سرمد، تمامی اعضای خانواده را تحت پوشش قرار می‌دهد.


به گزارش روابط عمومی بیمه سرمد، این شرکت با توجه جایگاه ارزشمند خانواده، بیمه‌نامه‌ای با عنوان «بیمه حوادث خانواده» طراحی کرده است که افراد خانواده شامل سرپرست خانواده، همسر، فرزندان و پدر و مادر سرپرست خانواده را تحت پوشش بیمه حوادث قرار می‌دهد.

 

بیمه حوادث خانواده، یکی از ارزانترین محصولات بیمه‌ای است که تمامی اعضای خانواده را بدون محدودیت سنی تحت پوشش قرار می‌دهد و مواردی مانند نقص عضو، از کار افتادگی دائم (کلی و جزئی) و فوت را پوشش می‌دهد و هزینه‌های پزشکی و درمانی کل اعضای خانواده در اثر حادثه را جبران می‌کند.

 

این بیمه نامه، در 10 طرح با سرمایه‌های مختلف از حداقل 20 میلیون تومان تا حداکثر 200 میلیون تومان، سرمایه فوت و نقص عضو، به بیمه‌گذاران ارائه می‌شود. حداقل تعداد نفرات بیمه‌نامه در طرح بیمه حوادث خانواده، 2 نفر (سرپرست و همسر) است.

 

برای تهیه این بیمه‌نامه، بیمه‌گذاران می‌توانند به هر یک از شعب استانی و نمایندگان بیمه سرمد در سراسر کشور  مراجعه نمایند. آدرس و تلفن شعب و نمایندگان بیمه سرمد در وب اپلیکیشن سرمد به آدرس webapp.sarmadins.ir و در بخش مراکز صدور، در دسترس بیمه‌گذاران است.

 

بیمه سرمد که در تمام سال‌های فعالیت خود، سطح یک توانگری را با تائید بیمه مرکزی کسب کرده است، با پشتوانه بانک صادرات ایران و شبکه فروش قدرتمند خود، در تمامی استان‌های کشور نمایندگان فعال دارد. این شرکت با بیش از 1000 نمایندگی فعال در سراسر کشور، آماده خدمت‌رسانی به هم‌وطنان گرامی است.


1    2    3    4    5    6    7    8    بعدی    
banklogo.jpg
کلیه حقوق این سایت متعلق به استارتاپ بیمه اول می باشد
     تلفن:   02122087584

قوانین و مقررات
Copyright (©) 2010 - www.mihanbimeh.com